Išmanusis virdulys REDMOND SkyKettle M216S

Nauja

89€

Apie prekę

Modeliо aprašymas

REDMOND SkyKettle M216S yra termosinis virdulys su nuotolinio valdymo technologija „Ready for Sky“, taip pat galima naudoti balso komandas per įdiegtą asistentą Alice „Yandex“ programėlėje.

Vandeniui užvirinti ir pašildyti:

Arbatinuko tūris – 1,7 litro. Vandeniui užvirti ar pašildyti užtenka vos poros minučių. Rankiniu būdu iš įrenginio valdymo pulto galite įjungti vandens virimą ir šildymą 40, 55, 70 arba 85°C. Mobiliojoje programėlėje turėsite prieigą prie tikslesnių nustatymų ir papildomų funkcijų. Iš savo išmaniojo telefono galite:

  • - nustatykite temperatūrą 1 ° C tikslumu ir galite lengvai paruošti unikalias arbatas, sportinius kokteilius ar mišinius kūdikiams;
  • - nustatyti darbo grafiką;
  • - vienu paspaudimu iš programėlės pasirinkto recepto užvirinkite vandenį mėgstamam gėrimui;
  • - užsisakykite arbatos su pristatymu į namus naudodamiesi integruota SkyMarket paslauga.

Vandens temperatūros palaikymo funkcija:

Kai vanduo pasiekė nustatytos temperatūros, virdulys M216S automatiškai persijungia į vandens temperatūros palaikymo režimą. Jeigu nespėjote užsiplikyti arbatos ar mišinio kūdikiams - jokių problemų – padarykite tai vėliau, nes vandens temperatūros palaikymo funkcija neleis vandeniui atšalti.

Adiabatinis korpusas

Skirtingai nuo daugelio standartinių elektrinių virdulių, M216S vanduo atvėsta daug lėčiau. Viskas dėl ypatingo korpuso dizaino. Tuščiaviduris izoliacinis sluoksnis tarp vidinės ir išorinės sienos sukuria termoso efektą: vanduo ilgiau išlieka šiltas, o išorinės sienelės neįkaista.

Saugos sistema

REDMOND virdulys aprūpintas patikima STRIX® kontaktinę grupę, kurios dėka prietaisas automatiškai išsijungia, kai vanduo užverda ar jo nėra. Ar netyčia įjungėte virdulį nepažiūrėję, ar yra vandens? Virdulys neperdegs ir nesuges – jautrūs jutikliai akimirksniu nustatys, kad neužtenka vandens ir virdulys automatiškai išsijungs.

Receptų knyga

Programėles pranašumas tai įdiegta arbatų receptų knyga. Norite pasigaminti kvapnios rytietiškos arbatos ar originalios žiemos arbatos su pipirais? Tiesiog atidarykite norimą receptą, paruoškite ingredientus ir vienu paspaudimu pradėkite kaitinti vandenį iki tinkamos temperatūros šiam gėrimui paruošti.

* AISI 304 plienas naudojamas aukštos kokybės virtuvės prietaisų gamybai. AISI 304 turi mažai anglies, todėl 304 plienas yra labai tvirtas ir atsparus korozijai bei oksidacijai net ir agresyvioje aplinkoje.

Gaminiai iš plieno AISI 304 yra patvarūs: nebijo staigių temperatūros pokyčių, druskos ir gėlo vandens poveikio, rūgščių-šarmų tirpalų, taip pat puikiai atsparūs mechaniniams pažeidimams ir rūdijimui.

** Britų kompanija Strix® visame pasaulyje garsėja kaip įvairių prekinių ženklų elektrinių virdulių saugių kontaktinių grupių gamintoja. Strix® dalių kokybę patvirtinta tarptautinias sertifikatais ir testais.

Strix® kontaktų dėka REDMOND virduliai gali automatiškai išsijungti, kai vanduo užverda, perkaista, taip pat jei nėra vandens arba prietaisas darbo metu buvo nuimtas nuo padėklo. Remiantis „Strix®“ bandymais, kontaktai užtikrina mažiausiai 12 000 virimo ciklų.

Padėklas su centre esančia Strix® kontaktine grupe leidžia vartotojams lengvai įstatyti virdulį ir pasukti jį 360°. Tai reiškia, kad tiek dešiniarankiai, tiek kairiarankiai gali naudotis virduliu vienodai patogiai. Be to, naujausia Strix® kontaktinės grupės versija leidžia pasirinkti temperatūros režimą. Virdulių modeliai su šia galimybe gali ne tik užvirti vandenį, bet ir pašildyti iki 40° ar 95°C temperatūros.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje