Sulčių virimo puodas Zilner 8l

Nauja

Vaisių, uogų ir daržovių sulčių atsargomis žiemai pradėkite rūpintis jau šiandien! Siūlome Jums įsigyti sulčių virimo puodą HOFFNER kurį naudodami pasigaminsite skanias ir be konservantų sultis.

Smulkiau

48€

Apie prekę

Vienas naudingiausių būdų vartoti vaisius, daržoves bei uogas – gerti jų sultis. Tai puikus sveikatos, energijos ir geros nuotaikos šaltinis – jei kasdien išgersite bent po dvi stiklines sulčių, organizmui tikrai nestigs vitaminų. O kad skanias namines sultis galėtumėte gerti ne tik vasarą, bet ir žiemą, pravartu pasiruošti atsargų – tam reikalingas specialus puodas!

Taigi, pasinaudoję puikiu šios dienos pasiūlymu, įsigysite nerūdijančiojo plieno sulčių virimo puodą Steinhoff, kuris leis pasigaminti gardžių natūralių sulčių be jokių konservantų, neprarandant vitaminų bei mineralinių medžiagų. Šiame puode uogos, vaisiai ir daržovės yra verdami garuose, o tai yra vienas sveikiausių maisto ruošimo būdų!

Siūlomo sulčių virimo puodo ypatybės:

  • 3 puodai viename:
- viršutinis – 26 x 17 cm;
- vidurinis – 26 x 17 cm;
- apatinis – 26 x 12,5 cm;
  • sienelių storis – 0,6 mm;
  • medžiaga — nerūdijantysis plienas;
  • talpa — 8 l;
  • tinka visų tipų viryklėms, įskaitant ir indukcines.

Visi žino, kad parduotuvėse pirktos sultys nei iš tolo neprilygsta natūralioms, virtoms namuose, tad gyvenkite sveikiau, o virkite patogiau.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje